10 dôvodov prečo si vybrať kameru do auta Nextbase

Kamera do auta Nextbase

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť ktorá kamera do auta je pre Vás ta správna, pripravili sme krátky prehľad prečo si vybrať práve autokamery Nextbase

1. Kvalita Britskej spoločnosti Nextbase

Spoločnosť Nextbase založená vo Veľkej Británii prináša 20 ročné skúsenosti z oblasti autokamier. Prináša kamery do auta nie len s vysokou kvalitou záznamu a množstvom inovatívnych funkcií, ale rovnako aj prepracovaným a praktickým dizajnom.

2. Vysoká kvalita záznamu

Kamera do auta Nextbase ponúka vysokú kvalitu záznamu ako za dňa, tak aj v noci, ktorá je obzvlášť dôležitá v prípade nehodovej udalosti, kedy je pri dokazovaní dôležitý každý detail.

3. Viac ako milión predaných kusov po celom svete

Obrovské množstvo predaných kusov len potvrdzuje obľúbenosť a kvalitu značky Nextbase medzi motoristami.

4. Slovenské menu

Autokamera ponúka kompletné menu v slovenskom jazyku, čo výrazne uľahčuje ovládanie.

5. Širokouhlý objektív

Objektív s uhlom záberu až 140°, ktorý sníma kompletné dianie pred vozidlom a neunikne Vám tak žiadna situácia.

6. Click and Go systém uchytenia

Magnetický systém uchytenia Click and Go Vám zjednoduší manipuláciu s kamerou, už v priebehu sekundy viete kameru uchytiť, alebo vytiahnuť z držiaka. 

7. WiFi a aplikácia pre smartfóny

Mnohé modely autokamier Nextbase disponujú technológiou WiFi, ktorá umožňuje spárovať kameru s Vaším smartfónom a vďaka aplikácii tak vidieť živí náhľad a ovládať autokameru.

8. GPS modul a softvér Nextbase 3TM

Modul GPS umožňuje kamere do auta Nextbase zbierať údaje o presnej polohe vozidla. pri prehrávaní videa cez prehrávač Nextbase 3TM, tak môžete sledovať na google maps prejdenú trasu, presnú polohu a rýchlosť.

9. Parkovací režim

Parkovací režim slúži na monitorovanie odparkovaného vozidla. Pokiaľ kamera zaznamená pohyb pred objektívom, tak začne automaticky nahrávať.

10. G-senzor

Autokamery Nextbase sú vybavené G-senzorom, ktorý sníma údaje o preťažení. Pokiaľ sa údaje vymykajú normálu (autonehoda, alebo prudké brzdenie), tak autokamera daný videozáznam uzamkne proti premazaniu.